E-Mail

info@mizamedikal.com

Telefon

+90 530 433 80 44

Kurumsal

Bizi Tanıyın

Medikal Estetik Ürünlerinde Yeni Bir Devir Açıyoruz

Miza Medikal sağlık sektöründeki 18 yıllık tecrübesi ile 2022 yılında Semra Macit tarafından kurulmuştur. Özellikle otolog çalışmalar ile doku yenilenmesi ve onarım süreci ile ilgili çalışmalar yapmaktadır. Bu alanda Fibroblast, Saç Folikül Kaynaklı Kök Hücre, SVF(Stromal Vasküler Franksiyon), PRP(Platelet Rich Plasma), Mezoterapi Ürünleri, Dermal Dolgu Ürünleri, Lipolitik Ajanlar ve birçok medikal estetik sarfları ile dermatoloji, estetik, ortopedi, kadın doğum, üroloji ve fizik tedavi alanında sınıf IIb, Clas III belgeli, sağlık bakanlığı UTS kayıtlı ürünleri ile güvenilir, doğru hizmet anlayışını benimsemiş kaliteli ve zamanında hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Farkımız Nedir?

Profesyonel Markalar ve Kusursuz Ürün Yelpazesi

Ürünlerimizin tamamı etkinliği kanıtlanmış ve kül ürünlerden oluşmaktadır. Sektörümüzdeki 18 yıllık tecrübemize dayanarak yüzlerce uygulamaya şahit olduk. Daha da önemlisi işimizi özenle ve uzmanlıkla yapıyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Güvenilir Satış Noktası

Kanıtlanmış Etkin İçerikler

Uzman Doktorların İlk Tercihi

Neler Yaptık

Birlikte Büyüyoruz

Her geçen yıl birlikte büyüyor ve gelişiyoruz. Yenilikleri takip ederek vizyoner bakış açımız ile ilerliyoruz.

0 +

Mutlu Müşteri

0 +

Yıllık Tecrübe

0 +

Doktorun Tercihi

0 +

Anlaşmalı Klinik

Sorularınız İçin Bize Ulaşabilirsiniz

Ürünlerimiz hakkında uygulama, içerik ve stok bilgisi için bize kolayca ulaşabilirsiniz. Size destek olmak için buradayız!

Miza Medikal Facebook

Bizi Takip Edin!

Miza Medikal İnstagram

Bizi Takip Edin!